FANDOM


Talenty na serveru Warcraf series, jsou povoleny a je jich přesně 11. Tyto talenty napomáhají hráči hrát efektivněji svou postavu a také vedení týmu proto, aby bylo možno omezit neomezenou moc hráče.

Talenty jsou rozděleny přesně do tří sloupců na tři úrovně, v jednotlivých sloupích. Tak jak to přesně znáte z klasického hraní na běžných WoW serverech.

Jak to vlastně funguje u nás ? 

Před tím, nebo po té co bude založena Vaše postava je třeba si správně rozmyslet jakou úlohu pro vás daná postava ve hře bude mít. Jelikož po té co se poprvé přihlásíte do hry, je po vás vyžadováno, abyste si nastavili talenty do jednoho ze tří Vámi vybraných sloupců. To, jaký sloupec si vyberete je zcela čistě jen na Vás.

Použití  v praxi

Založím si postavu mága a vstoupím s ní do hry. Ihned jak toto učiním otevřu si talentový strom a vyberu veškeré možně dostupné čtverečky. V mém případě to bude tedy strom frost (strom ledu). Považuji se tedy za mága, který je zkušený v oboru ledové magie a proto jsou má kouzla v tomto oboru účinnější nejen, po stránce PVE, ale hlavně po stránce RP. Každý hráč má možnost si v RP postupem času vylepšovat svou postavu pomocí unikátních kouzel, které mají hlavně výrazný visuální kontakt se světem RP.

WoWScrnShot 032214 102358